Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

A101’in Mobil Uygulaması A101 Kapıda Tanıtıldı

71

21. yüzyılda telefonların hayatımıza girmesi ve gelişmesi ile birlikte internetten alışverişte oldukça fazla gelişti. Süpermarketler, teknoloji mağazaları gibi bir çok kurum çevrimiçi alışveriş ile birlikte mobil uygulamaları da kullanmaya başladı. A101, A101 Kapıda uygulaması ile birlikte mobil uygulama yayınlayan firmalardan biri haline geldi.

A101 Kapıda Yayınlandı

Kuruluşunun 12. yılını kutlayan Türkiye’nin en büyük süpermarketi A101, geliştirdiği ‘A101 Kapıda’ uygulamasını kullanıcılarının beğenisine sundu. A101, yayınladığı uygulama ile birlikte yeni bir hizmete daha başlamış oldu. A101 Kapıda uygulamasını kullanacak olan tüketiciler ihtiyaç duydukları ürünları sipariş verebilecek. En yakın konumda bulunan A101 çalışanları ürünleri hazırlayarak en kısa sürede tüketiciye ulaştıracak.

A101 Kapıda uygulaması şu anda sadece birkaç lokasyonda kullanılabiliyor. A101 kapıda uygulaması şu anlık sadece İstanbul Avrupa yakasında bulunan, Kadıköy, Ataşehir ve Üsküdar’da yaşayan vatandaşlar tarafından kullanılabiliyor. Yapılan açıklamada ise uygulamanın kısa sürede yaygınlaştırılacağı yer aldı. Google Play Store linki için bağlantıya tıklayabilirsiniz, App Store linki için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku