Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Adı Öğrenci- Online koçluk ile zirveye beraber tırmanalım !

127

Öğretmeyi ve yardımlaşmayı misyon, başarıyı vizyon edinerek kurulmuş adiogrenci.com platformu eşsiz materyalleriyle ve başarılı koçlarıyla sınava hazırlanırken karşılaştığınız problemlerin üstesinden gelmekte sizin bir numaralı yardımcınız ve yol göstericiniz olmayı hedefler.

adiogrenci.com platformunun öncelikli amacı eğitimdeki eşitsizliklerin önüne geçmek ve bütün öğrencilerin kaliteli bir eğitimle başarılı olabileceğini göstermektir. COVİD-19 ile beraber yenilenen eğitim sisteminde adiogrenci.com bünyesinde barındırdığı konu özetleri, motivasyon konuşmaları, podcastler, videolar ve bütün sorularınıza cevap bulacağınız makaleler ve blog yazılarıyla Türkiye’nin en gelişmiş online eğitim koçluğu platformu her zaman sizin yanınızdadır ve ayrıca üniversite tercih döneminde de size en iyi şekilde yol gösterir.

Bu kaynakların yanında Adı Öğrencinin size sunduğu eğitim koçluğu sistemi ile eğitim koçlarının deneyimleri sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz bir problem yok. Başarılı ve aynı zamanda öğretmeyi kendine misyon edinmiş nitelikli adiogrenci.com koçlarının her biri LGS ve YKS sınavlarında kayda değer başarılar elde etmiş, Boğaziçi Üniversitesi temelli olmak üzere Hacettepe, İTÜ, ODTÜ, BİLKENT ve TOBB gibi nitelikli üniversitelerin öğrencileridir. Ek olarak, Türkiye’nin önde gelen liselerini kazanmış öğrenci koçlarıyla daha kapsamlı bir eğitim sitesi olmayı hedefler. Hala
adiogrenci.com üyesi değil misiniz ? Hadi siz de Adı Öğrenci ekibine katılın ve bu “yarışa” rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

Hepsi ve daha fazlası için: https://adiogrenci.com/

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku