Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Ankara Şafak Nakliyat

26

Şafak Nakliyat olarak müşterilerimizin memnun olmalarını amaçlayarak bu doğrultuda hizmet vermekteyiz. Taşınma sürecinin müşterilerimiz için yorucu ve stresli bir süreç olduğunun farkında olduğumuz için müşterilerimizin işlerini daha da zorlaştırmak yerine yüklerini hafifletmek istemekteyiz. Bu sebeple Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimizi, müşterilerimizin süreci daha rahat geçirebilecekleri ek hizmetler ile temellendirmekteyiz. Sadece eşyaların bir adresten diğer adrese taşınması değil, aynı zamanda paketlenmesi ve montaj işlemlerinin yapılması aşamasında da varlık göstermekteyiz. Deneyimli ekibimiz sayesinde müşterilerimiz taşınma sürecini hasarsız bir şekilde atlatabilmektedirler.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Taşımacılığın Adresi

Firmamızın vizyonu göz önüne alındığında; hızlı ve güvenli nakliye hizmeti verme amacı ve anlayışı ile müşterilerimizin eşyalarını mevcut konumlarından yeni adreslerine taşımaktayız. Nakliye sürecinin uzaması hem eşyaların hasar alma riskini arttırmaktadır hem de müşterilerimiz için taşınma sürecini zorlaştırmaktadır. Dolayısı ile bu sürecin müşterilerimiz açısından çok daha kolay olabilmesi adına, taşınma sürecini gözlerinde büyütmelerine izin vermeden nakliye sürecini bitirmeyi amaçlamaktayız. Zaman ve enerji kaybı yaşanmadan eşyalarının taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

Hızlı nakliye hizmetimizin yanı sıra, güvenli nakliyeye de önem vermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının hiçbir aşamada hasar almaması için buna göre yöntemler kullanmaktayız. Eşyalarını paketlememizi talep eden müşterilerimizin eşyalarını doğru ambalajlar ve teknikler ile paketlemekteyiz. Araçlarımıza ve depolarımıza zarar görmeyecek şekilde yerleştirmekteyiz. Ayrıca eşyalarını yeni adreslerine zamanında, hasarsız bir şekilde taşıdıktan sonra montaj gerektiren bir eşya olması durumunda, bu eşyanın montajını da üstlenmekteyiz. Süreç içerisinde müşterilerimizin endişe etmelerini gerektiren herhangi bir durum yaşanmaması için gerekli önlemler alınmaktadır.

Güvenli Nakliye Hizmetlerimiz

Nakliyat firmamızın sunduğu nakliye hizmetlerinden en sık tercih edilenleri şöyledir:

  • Asansörlü nakliyat hizmeti ile müşterilerimizin eşyalarının daha hızlı ve güvenli şekilde evlerinden indirilmesini amaçlamaktayız.
  • Ev taşımacılığının yanı sıra Ankara ofis taşıma hizmeti de vermekteyiz.
  • Eşya paketleme hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyalarını nakliye esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlemekteyiz.
  • Mevcut adreslerinden eşyalarının alınması gereken fakat yeni adresleri taşınmak için müsait olmayan müşterilerimiz için eşya depolama hizmeti vermekteyiz.
  • Müşterilerimizin eşyaları taşınma esnasında hasar aldığında, sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde kendilerini mağdur etmemekte ve zararlarını karşılamaktayız.
  • Eşya sayısı fark etmeden, parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.
  • Ankara’da hizmet veren bir firma olarak hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Düşük Ücret İle Kaliteli Ankara Nakliyat Hizmeti

Şafak Nakliyat olarak müşterilerimizin en kaliteli taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlar ile almasını istemekte ve bunu sağlamak için de uygun bir fiyat politikası izlemekteyiz. Düşük fiyat ve yüksek kalite Ankara nakliyat anlayışımız ile müşterilerimizi mağdur etmeden ve ekonomik durumları fark etmeden nakliye hizmeti almalarını sağlamaktayız. Ticari kaygılarımız ile değil, hizmetimizin kalitesini arttırıp maliyetini azaltarak müşteri memnuniyetini amaçlayarak hizmet vermekteyiz.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku