Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Aşk 101’in Uzun Fragmanı Yayınlandı

157

Dünyada ve Türkiye’de milyonlarca abonesi bulunan dizi ve film yayın platformu Netflix’in üçüncü Türk orijinal yapımı dizisi Aşk 101’in çıkmasına günler kala uzun fragmanı yayınlandı. 24 Nisan’da paylaşılacak olan dizinin uzun fragmanı ve orijinal afişi paylaşıldı.

Aşk 101 24 Nisan’da Neflix’te Paylaşılacak

Dünyanın en popüler dizi yayın platformu Netflix’in bir süredir üzerinde çalıştığı üçüncü Türk orijinal yapımı dizisi Aşk 101’in çıkmasına 3 haftadan az kalan diziye ait uzu

n fragman ve orijinal afişi paylaşıldı. Meriç Acemi tarafından senaryosu yazılan Aşk 101, izleyicilerini 1998 yılına götürecek. Dizide, her birinin farklı sorunları bulunan bir dizi liselinin hikayesi paylaşılıyor. Liseli öğrenciler, kendi sorunlarını çözebilmek için kurdukları arkadaşlık ilişkilerinden güç alacaklar ve hatta okullarındaki bir öğretmenlerinin de aşk hikayesine dahil olacaklar.

Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101’de, son yıllardaki bazı popüler isimler Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Kaan Urgancıoğlu, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı ve Selahattin Paşalı gibi isimleri yer alıyor. Aşk 101’in yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor. Dizi 24 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak.

 

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku