Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Ataşehir’de Aynı Gün FAKİR Süpürge Servisi

34

İçinde bulunmuş olduğumuz 21.yy bizleri teknoloji açısından oldukça ileri seviyelere taşıdığı yadsınamaz bir gerçek. Bu sayede günlük rutin işlerimiz birer yardımcı elektronik eşyalarla çok daha kolay hale geldi. Her evin olmazsa olmazlarından birisi olan elektrikli süpürgeler de buna dahil. Fakat neredeyse her evde olan elektrikli süpürgeler çeşitli nedenlerden ötürü zaman zaman çeşitli arızalar verebilmekte. Burada önemli bir nokta olarak arızaların zamanında giderilmesi gerekmektedir.

Ataşehir’de Aynı Gün FAKİR Süpürge Servisi

Fakir Servis İstanbul adındaki özel teknik servis deneyimli, başarılı, profesyonel teknik elemanlarıyla kaliteli hizmetinden ödün vermeden müşterilerine hizmet sağlıyor. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü Fakir Servis İstanbul merkezine ulaşabilirsiniz. Süpürgenizin emiş gücünün azalması, motor temizlemesi vb. sorunlarında bir telefonla özel teknik servisten yardım alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturulduktan sonra önce adresinize geliyor, eğer adresinizde halledilecek bir arıza ise aynı gün adresinizde onarımı gerçekleştiriyor.

Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken bir parça var ise parçayı değiştiriyor, üstelik taktıkları parçalara ve işçiliğe 1yıl boyunca garanti veriyor. Çıkacak bir arızada elinden geldiğince makinenizin hayatını kurtarmaya odaklı olan firma, fiyatlarımın uygunluğu ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktan asla taviz vermiyor.

Siz de Fakir Servis Ataşehir merkezine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kafanızda bir soru işareti ve şüphe bulundurmamak için 444 88 48 veya web sitesi üzerinden kendilerine ulaşabilir, aklınıza takılan her tür soruyu kendilerine sorabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku