Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Black Panther 2 için çıkış tarihi belirlendi

110

D23’teki Studios panelinde Marvel Studios eş başkanı Kevin Feige, Black Panther 2’nin 6 Mayıs 2022’de piyasaya sürülmesinin planlandığını doğruladı. Yönetmen Ryan Coogler, ekibin doğru olanı yapmak için “zaman ayırdığını” söyledi .

Bu, Black Panther 2’yi, Marvel’in The Eternals gibi bazı yeni franchise’ları ve Thor: Love and Thunder ve Multnesse of Madness’de Doctor Strange gibi diğer serilerin arasında bir tarihe yerleştiriyor.

San Diego Comic-Con, Marvel Studios’un Marvel Sinematik Evrenin 4. Etabında gösterilme şekliyse, Disney’in iki yıllık ticaret fuarı D23, önemli filmlere devam edeceğini hatırlatıyordu.

Marvel stüdyolarını elinde bulunduran Disney, Disney+ ile birlikte Marvel dizilerine devam ediceğini açıklamıştı. Büyük bir ivmeyle kitlesi artmaya devam eden Marvel evreni için bir çok projeyle birlikte bu fuarda duyuruldu.

Feige, Black Panther 2 gibi filmlerin WandaVision, The Falcon ve The Winter Soldier veya Loki gibi dizilerle ilgili olup olmayacağı konusunda yorum yapmadı, ancak yaptıklarında şaşırmadılar.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku