Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Call of Duty: Mobile’a Ramazan Temalı Ekipmanlar Eklendi

3

Son yılların oyun furyası olan akıllı telefonlara çıkarılan oyunlar arasında kendisine yer edinmeyi başaran Call of Duty: Mobile, Ramazan ayına özel bir etkinlik başlattı. Başlatılan etkinlik kapsamında oyuna yeni ekipman eklendi.

Call of Duty: Mobile’dan Ramazan Temalı Etkinlik

Gelişen akıllı telefon sektörü ile birlikte gelişen mobil oyun sektörünün önde gelen oyunlarından birisi olan Call of Duty: Mobile, Ramazan ayına özel yeni bir etkinlik başlattı. Bu etkinlik ile birlikte oyunu oynayan oyuncular “Crescent Moon” (hilal) olarak isimlendirilen bir temayla hazırlanmış çeşitli ekipmanları kullanabilecek. Bu ekipman seti ile birlikte genel görünüşleri itibari ile Ramazan’a ait tüm detayları bünyesinde barındırırken oyuna eski zamanların havasını kazandırıyor. Oyuncular böylelikle Call of Duty: Mobile’da benzersiz bir deneyim yaşayacak.

Call of Duty: Mobile’da 21 Nisan’dan itibaren başlatılan Ramazan etkinliği ile birlikte oyunu oynayanlar, ‘Crescent Moon’ temalı paraşüt, el bombası, RUS-79U silahı için özel bir kaplama, flaş bombası, uçuş takımı ve sırt çantası gibi ekipmanlara sahip olabilecekler. Konuyla ilgili olarak Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer, oyuna gelen Ramazan ile ilgili içerikler ile Ramazan heyecanını Call of Duty: Mobile üzerinde paylaşmanın kendileri için önemli olduğunu belirtti.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku