Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

ABD’li oyun geliştiricisi Activision, Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’un Captain Price içeren dördüncü sezonu için fragmanını yayınladı.

45

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’un dördüncü sezon fragmanı ABD’li oyun devi Activision tarafından yayınlandı. Bir dakika uzunluğunda olan fragmanda oyuncuları heyecanlandıran detay ise Captain Price oldu. Henüz resmi olarak açıklanmasa da Captain Price çok yüksek ihtimal ile dördüncü sezon operatörlerinden birisi olacak.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a Captain Price Geliyor

Infinity Ward, her mevsimsel güncelleme ile birlikte oyuna yeni harita, yeni oyun modu, yeni operatörler ve silahlar getiriyor. Sezon uzunluklarının ortalama iki ay sürdüğü düşünülünce, Call of Duty: Modern Warfare’ın fragmanı yayınlanan dördüncü sezonu muhtemelen haziran ayı içerisinde yayınlanacak.

Geçtiğimiz dönemde oyuna ücretsiz battle royale modu ekleyen Infinity Ward, Call of Duty: Warzone oyununa lansman gününden bu yana pek çok güncelleme getirdi. Oyuncuların çapraz platform desteğini hileciler sebebi ile kapatmasına sebep olan Warzone’da bilgisayar platformunda çok sayıda hileci bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku