Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Corona Virüs Sebebiyle Birçok Dizi ve Filmin Çekimleri Ertelendi

45

2019 aralık ayında ortaya çıkan Covid-19 yani Corona Virüsü nedeniyle bir çok şehir ve ülkede hayat durma noktasına geldi. Birçok sektöre darbe vuran Corona Sinema ve Dizi sektörüne ağır bir darve vurdu. Virüs sebebiyle birçok dizi ve filmin çekimleri ertelendi. Ertelenen yapımlarda dünyada büyük kitlelerin izleyicisi olduğu diziler ve merakla beklenen filmler de bulunmakta.

Ertelenen Dizi ve Filmler

The Witcher

Başrolünde Henry Cavill’in oynadığı ilk sezonunda 70 milyon kişi tarafından izlenen The Witcher’ın 2.sezon çekimleri ertelendi. Çekimlerin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.

The Batman

Robert Pattinson’un başrolü oynadığı yeni Batman serisi olan ”The Batman” çekimlerini durduduğunu açıklayan bir başka yapım oldu. Çekimleri İngiltere’de gerçekleşen filmin 2 haftalık çekim arası vereceği açıklaması yapıldı.

Loki

Disney+ dizisi olan Loki’nin Atlantada ki çekimleri durduruldu. Disney çekimlerin 1 haftalığına ertelendiğini bildirdi.

VandaVision, Hawkeye, Doctor Strange In The Multiverse Of Madness, Thor: Love & Thunder, Fantastic Beasts 3, Stranger Things, Lucifer, Euphoria, The Morning Show, Falcon and the WinterSoldier, Red Notice gibi merakla beklenen birçok dizi ve filmni çekimleri bir süreliğine ertelendi.

 

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku