Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Data İstanbul Ajansı ile Veri Odaklı SEO Hizmetini Zirvede Hissedin

55

Arama Motoru Optimizasyonu olarak tanımlanan SEO hizmeti web sitesinin ilgili kelimelerde, arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan bir hizmet olarak ifade edebiliriz. Bu hizmeti Profesyonel olarak nasıl yapıldığını standartların ötesinde sonuç odaklı bir anlayış ile sağlayan Data İstanbul Ajansı hakkında sizlere bu yazımızda önemli detaylardan bahsedeceğiz.

E-Ticaret ve Hizmet Sektörler için SEO Önemi Nedir?

SEO hizmeti, Web sitesinin sayfa yapısı, teknik kodlama ve içeriği ile ilgili yapılan iyileştirmeleri, arama motorlarına uygun hale getirmeyi kapsamaktadır. Bu hizmetin kapsamı ise; İç SEO hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Peki bir Web sayfasının optimize edilmesi siteye ne gibi fayda sağlamaktadır?

Arama motorlarında Web siteniz ile ilgili kelimelerde arama yapıldığında, görünür olmayı amaçlanmasıdır. Tabii bu ana nedenlerden biri ve diğer önemli konularda ana konu gibi değerli ve üzerinde durulması gereken noktalar arasında yer alır. Eğer Web sitenize Google Reklam verecekseniz, mutlaka bu hizmeti web siteniz için almalısınız. İç SEO Optimizasyonu, reklam maliyetini düşürdüğü gibi, Google ADS kalite puanını da yükseltmektedir.

Veri Odaklı SEO ile Sonuç Odaklı Çözümler Sunan Deneyimli Dijital Reklam Ajansı

Dataistanbul Dijital Medya, Reklam ve SEO Ajansı 15 yılı aşan tecrübe ve deneyimli ekibi ile tüm SEO hizmetlerini, hazır kalıp, standart SEO Paketleri ya da doğal olmayan yöntemlerin dışında, ayrıcalıklı ve verilere dayalı bir çalışma ile yürütmektedir. Veri Odaklı SEO Ajansı olarak kendini ifade eden Dataistanbul, tüm çalışmalarını, iş planı, hedefleme, rakip analizi, profesyonel ve doğru trafik sağlayan zengin içerik çalışmaları, eş zamanlı raporlama gibi profesyonel çözümleri, kalıcılığa odaklı şekilde sağlamaktadır.

Google İlk Sayfa Garantisi Ütopya mı? Gerçek mi?

Kısa zamanda rekabeti yüksek kelimeleri ilk sayfaya taşımak ütopya ya da illegal çalışmalarda geçici sonuçlar doğurur. Kalıcı, kaliteli ve verilere dayalı profesyonel çalışmalarda ise, ilk sayfa kesinlikle ütopya değil azim, başarı, deneyim ve yatırımlarla gerçekçididr. Kısıtlı imkanlar ve marketing bütçesi, hızlı dönüş beklentisi ile gelen firmalara SEO hizmeti sunmak gerçekçiliği yansıtmamaktadır. SEO uzun orta ve vadeli bir çalışmanın neticeleridir.

SEO için yapılan bütçeler marketing gideri değil marka yatırımı olarak görülmelidir.

https://twitter.com/okgunduz/status/1217529994114666496?s=20

Data İstanbul SEO Ajansı tarafından sağlanan Diğer Profesyonel Hizmetler

Kurumsal Web Tasarım Çözümleri, E-Ticaret Danışmanlığı, Google ADS ve Instagram Reklam Danışmanlığı başta olmak üzere Online Marka İtibar Yönetim danışmanlığı alanında da deneyim ve tecrübeleri ile kurumsal çözümler sunan Data İstanbul Dijital Medya Ajansı ile iletişime geçerek sonuç odaklı hizmet alabilirsiniz.

“Gelecek yeniden inşâ ediliyor!
Yeni dünyaya hazır mısınız?”

Data İstanbul Dijital Medya ve SEO Ajansı – Yusuf ŞAHİN

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

1 yorum
  1. Sezgin Demir diyor ki

    SEO konusunda başarılı bir yazı olmuş. Özellikle veri analizi ile ilgili konusu. Teşekkürler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku