Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Engelliler için Sosyal İçerik Platformu

19

Engelli hakları  bazı zamanlarda olan değişiklikler ile birlikte farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıkların ve hakların takip edilmesi engelliler açısından oldukça önemlidir. Haklarının zaman kaybetmeden alınabilmesi ve takibinin ciddi bir şekilde yapılabilmesi için bu takibin yapılması gerekmektedir. Sitemiz üzerinden engellilere ait haklarda olan gelişmeler ve değişimler sürekli anlık olarak paylaşılmaktadır. Böylece zaman kaybı olmadan takibi mümkündür.

Engelli Raporu İle İlgili Merak Edilenler

Engelli raporu alımı bazı durumlarda zorlaşabilir. İş başvurularında veya farklı maksatlarla bu raporun alınması icap etmektedir. Hangi rahatsızlığın veya engelin ne kadar engelli raporuna karşılık geldiği gibi konular bulunmaktadır. Her engeli bulunan vatandaşın alabileceği rapor yüzdesi farklılık göstermektedir. Bu konu ile ilgili detaylı olarak bilgilendirmeye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Engelli maaşı noktasındaki gelişmelerden anlık olarak sizlere sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılmaktadır. Engellilerin maaş hakları ile ilgili gelişmeler sizlere en doğru bir şekilde ulaştırılmaktadır. Engelli maaşının yanı sıra engelli bakımlarında verilmekte olan bakım maaşı ile ilgili de detaylı bilgilendirmeler ulaşmanız mümkündür.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku