Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

F1 2020 Azerbaycan Şehir Pisti Oynanış Videosu Paylaşıldı

Yarış simülasyonları oynamayı seven oyuncuların heyecan ile beklediği F1 2020’nin yeni oynanış videosunda Azerbaycan Şehir Pisti ve Antono Giovinazzi yer aldı.

38

En önemli yarış simülasyon oyunlarından birisi olan F1 serisinin yapımcısı Codemasters, önümüzdeki ay içerisinde yeni oyunu F1 2020’yi tanıtacak. Şirketin paylaştığı yeni oynanış videosunda Azerbaycan Şehir Pisti ve Antono Giovinazzi yer alıyor.

F1 2020 Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

10 Temmuz’da bekleyenleri ile buluşacak olan F1 2020 oyununun geliştiricisi Codemasters, oyun ile ilgili yeni bir oynanış videosu paylaştı. Videoda yarış takvimine 2016 yılında eklenmesine rağmen zorluğu ve heyecan seviyesinin yüksekliği ile oldukça sevilen Azerbaycan Şehir Pisti yer alıyor. Videoda ayrıca İtalyan Formula 1 Pilotu Antono Giovinazzi ve Alfa Romeo F1 aracı yer alıyor.

Bu sene çıkacak olan Formula 1 oyunu F1 2020’de ilk defa My Team modu bulunacak. Bu mod genel olarak kendi takımızı kurmanızı ve ekibinizi geliştirerek başarılar elde etmeye çalışmanızı sağlayarak farklı bir oynanış sunacak. Codemasters, büyük beklentiler ile beklenen oyunu F1 2020’yi 10 Temmuz’da yayınlayacak.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku