Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Fast and Furious Crossroads ile İlgili Açıklama Yapıldı

19

Hızlı ve Öfkeli 9 ile birlikte piyasaya çıkması planlanan Bandai Namco imzalı Fast and Furious Crossroads hala belirsizliğini koruyor. Yayıncı firmada çalışan bir sözcü, oyun hakkında önümüzdeki haftalarda açıklamaların geleceğini söyledi.

Fast and Furious Crossroads 2021’e Ertelenebilir

Bandai Namco Entertainment tarafından normal şartlarda bu ay içerisinde tanıtılması beklenen Fast and Furious Crossroads’ın tanıtımı Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filminin ertelenmesi sonucu bilinmezliğini koruyor. Oyunun içerisinde Hızlı ve Öfkeli 9. filmi ile iligili spoilerlar içermesinden dolayı oyunun çıkışının ertelenebileceği düşünülüyor.

Bandai Namco Entertainment planlarını tam olarak açıklamazken, şirket içerisinden bir sözcü oyun hakkında önümüzdeki haftalarda yeni bilgiler paylaşılacağını belirtti. Şu an için çıkış tarihi bilinmeyen oyunun ertelendiğine ise kesin gözü ile bakılıyor. 2019 yılında fragmanı çıkan oyun hakkında bilinenler ise oldukça kısıtlı. Dominic Toretto’nun da yer aldığı bir hikaye üzerinde kurulu Fast and Furious Crossroads’ın aksiyon ağırlıklı bir oyun olacağı biliniyor.

Fast and Furious Crossroads Fragmanı

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku