Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Final Fantasy VII Remake Demo PS4 İçin Yayınlandı

52

Final Fantasy VII Remake’in demo sürümü PlayStation 4 kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlandı. Yayınlanan demoda oyunun ilk bölümünü oynayarak oyunu deneyimleyebiliyorsunuz.

Final Fantasy VII Remake Önümüzdeki Ay Çıkacak

Square Enix firmasının en popüler oyun serilerinden birisi olan Final Fantasy’nin yeni oyunu Final Fantasy VII Remake önümüzdeki ay içerisinde oyuncular ile buluşacak. Oyun konusunda beklentileri ve satış miktarını yükseltmek isteyen firma PS4 kullanıcıları için ücretsiz demo yayınladı. Kullanıcılar bu demo ile birlikte oyunun ilk bölümünü ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. Oyunun denenmesine izin verdiği bölüm olan  Mako Reactor 1 bombalama görevinde kullanıcılar yenilenen oyunun yeniden tasarlanan savaş sistemini de deneyebiliyor.

Final Fantasy VII Remake demosunu 11 Nisan’dan önce indiren oyuncular ise ayrıca 10 Mart’ta özel bir tema kazanacak. Demonun PSN sayfasında ise ilk bölümün boyut olarak 7,59 GB olduğu görülebiliyor. Demo oyununda sağlanan ilerlemenin ise ana oyuna yansımayacağı oyun içerisinde belirtilmiş durumda. Final Fantasy VII Remake oyunu 11 Nisan’da PS4 için satışa sunulacak. Oyunun diğer platformlara da ilerleyen zamanlarda geleceği yayıncı tarafından belirtildi.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku