Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Friends Özel Bölümünün Geleceği Kesinleşti

10

HBO’nun Mayıs ayında çıkaracağı yayın platformu olan HBO Max’e özel olarak Friends dizisi oyuncularının hepsinin birlikte 16 yıl aradan sonra yeni bir bölümde bulunacağı kesinleşti. Ekibin ana oyuncularından altısı da özel bölümde yer alacak.

Bölümün Çekimini Warner Bros Yapacak

Toplamda 10 yıl süren ve günümüzde bile milyonlarca seveni bulunan Friends 16 yıl aradan sonra yeni bir bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. HBO’nın çevrim için yayın platformu için Friends oyuncuları özel bir bölümde bir araya gelecek. HBO Max Mayıs ayında yayın hayatına girecek. Friends özel bölümünün ise yayın hayatını takip eden günlerde sevenleri ile buluşacağı düşünülüyor.

HBO Max’ın baş içerik editörü bölümle ilgili olarak bütün ana oyuncuların bölümde yer alacağını belirtti. HBO Max’in baş içerik editörü olan Kevin Reilly ayrıca Friends’in 10 sezonuna ait bütün bölümlerinde sistemde yer alacağını ve kullanıcılar tarafından izlenebileceğini Friends severlere ve Friends izlemek isteyenlere duyurdu. Friends hakkında açıklamalarına devam eden Kevin Reilly ayrıca bölümün senaryosunum önceden yazılmadığını ve Warner Bros tarafından çekileceğini belirtti.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku