Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

GeForce Now Türkiye’de Hizmete Başladı

118

Teknoloji devi Nvidia’nın donanım gerektirmeyen oyun oynamayı sağlayan oyun platformu GeForce Now Türkiye’de de kullanıma açıldı. GeForce Now oyun oynamak için sadece internet gerektirmesi ile dikkat çekiyor.

Google Stadia’dan Daha İyisi: GeForce Now

Dünya’nın en büyük ekran kartı üreticisi Nvidia, yeni oyun streaming hizmeti GeForce Now’ı Türkiye’de kullanıma sundu. Yeni oyun streaming hizmetinde sahip olduğunuz oyunları sunucu ile bağlantı kurarak oynuyorsunuz. Bilgisayarınızın her hangi bir donanıma sahip olması gerekmiyor. İhtiyacınız olan tek şey iyi bir internet sağlayıcısı. GeForce Now iyi bir internet bağlantısına sahip olmanız durumunda bilgisayarınız performansı önemli olmadan oyunları oynamanıza olanak sağlıyor.

Türkiye’de çalışmaya başlayan yeni sistem kullanıcıların denemesi için onlara aylık 1 saat deneme hakkı sunuyor. Ücretli sürüm ise size sınırsız oyun hakkı sağlamak ile beraber sunucu beklememenizi de sağlıyor. Nvidia yeni oyun streaming platformu GeForce Now’ın üyeliklerinin ilk 90 gününü deneme kullanımı olarak kullanıcılar sunuyor. Ortaya çıkan yeni sistem ile birlikte her hangi bir bilgisayar ve iyi bir internet ile birlikte istediğiniz oyunları oynayabiliyorsunuz.

[geo-post id=”2514″ label=”Önerilen Yazı”]

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku