Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

GeForce Now’a Her Hafta Yeni Oyunlar Ekleneceği Duyuruldu

7

Amerika merkezli teknoloji şirketi NVIDIA, bugün yaptığı açıklama ile bulut oyun platformu GeForce Now’a bu haftadan itibaren her perşembe yeni oyunlar ekleyeceklerini duyurdu. Yapılan duyuruda GeForce Now’a bu hafta eklenecek oyunlarda açıklandı.

GeForce Now’a 8 Yeni Oyun Eklendi

Şubat ayının başlarında Türkiye’de ve Dünya’dahizmetine başlayan ve belirli bir kullanıcı kitlesini edinmeyi şimdiden başaran GeForce Now kullanıcılarına her hafta oyun ekleneceğini belir ten bir duyuru yaptı. Nvidia’nın geçtiğimiz başında yayınladığı bulut oyun platformu GeForce Now’a Activision Blizzard, Bethesda ve 2K Games stüdyolarının verdiği desteği kesmesi sonucunda bir miktar güç kaybetmişti.

GeForce Now yaptığı açıklamada belirttiği her hafta yeni oyun ekleyecekleri duyurusu ile birlikte tekrardan güç kazanmaya başladı. GeForce Now yaptığı açıklama ile 8 yeni oyunu kullanıcılarının oynamaya başlayabileceğini belirtti. Bu oyunlar ise Arma 2: Operation Arrowhead, Control, Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Dungeons 3, Headsnatchers, IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, Jagged Alliance 2 – Wildfire ve The Guild 3. GeForce Now Türkiye oyuncu topluluğu ve küresel oyuncu topluluğu düzenli olarak oyun eklenmesi konusunda ise oldukça memnun.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku