Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Google Pixel 4a Geekbench’te Ortaya Çıktı

6

Geçtiğimiz aylarda Google’nin üzerinde çalıştığı iddia edilen orta segment telefon modeli Pixel 4a’nın tanıtım tarihine oldukça az kaldı. Google’nin yeni orta segment akıllı telefon Geekbench’te önemli özellikleri ile birlikte yer aldı. Böylelikle Pixel 4a’nın çıkış tarihi de doğrulanmış oldu.

Google Pixel 4a 22 Mayıs’ta Tanıtılacak

Geekbench’te görülen özelliklerine göre Pixel 4a, tek çekirdekte 2 bin 529 çok çekirdekte de 6 bin 366 puan almış durumda. Ayrıca cihazın kutusundan Android 10 ile çıkacağı görülüyor. En saf Android sürümüne sahip olacak olan Pixel 4a gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 730 işlemciden ve sahip olduğu 6 GB RAM’den alacak. Google Pixel 4a’nın 6 GB RAM dışında farklı bir seçeneğe de sahip olması bekleniyor.

Geekbench haricinde Google Pixel 4a hakkında bilinenlere baktığımızda ise Google Pixel 4a’nın 5,81 inç büyüklüğünde OLED bir ekrana sahip olacağı biliniyor. Ön kamerası sol üst köşede bulunacak olacak olan Pixel 4a depolama alanı olarak ise 128 GB’lık bir alana sahip olacak. Google yeni orta segment telefon modelini 22 Mayıs’ta tanıtacak.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku