Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Hakan:Muhafız 3. Sezonu Yayınlandı

11

Netflix’in ilk orijinal Türk yapımı dizisi olan Hakan: Muhafız yeni sezonu ile sevenleri ile buluştu. İlk sezonu 2018’de Netflix üzerinden yayınlanan Hakan: Muhafız’ın yeni sezonu Netflix’te yayınlandı.

Hakan: Muhafız Üçüncü Sezon Yayınlandı

Dünya’da ve Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı bulunan dizi ve film yayın platformu Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi olan Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezonu yayınlandı. İlk sezonu 14 Aralık 2018’de Netflix üzerinden yayınlanan Hakan: Muhafız Türkiye gündeminde kendisine oldukça büyük bir yer edinmişti. Oldukça fazla takipçi sayısına ulaşan Hakan: Muhafız’ın seyircilerinden gelen yeni sezon isteğine kayıtsız kalamayan Netflix, dizinin ikinci sezonunu Nisan 2019 ayında Netflix’te paylaşmıştı.

Geçtiğimiz günlerde çalıntı senaryo iddiası ile dava edilen üçüncü sezonu yayınlanan Hakan: Muhafız dünya üzerinde de bir çok kişi tarafından takip ediliyor. Hakan: Muhafız dizisinde İstanbul’da hayatını sürdüren ana karakter Hakan’ın hikayesi anlatılıyor. Normal yaşantısı kendisine verilen görev ile değişen Hakan’ın hikayesini Netflix üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku