Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Hırsızlardan Korunmak İçin İşyerinizde Alabileceğiniz Önlemler

7

Ev güvenliği herkes tarafından önem verilen konulardan biridir. İçerisine hayatınızı, yaşamınızı sığdırdığımız evlerimizde en değerli eşyalarımızda bulunmaktadır. Bu nedenle evimizin ve içerisinde eşyalarımızın güvenli oldukça önemlidir. Eşyalarımızın güvenliği kadar evlerin içinde yaşayan insanların, evcil hayvanlarında güvenliği olduk önem teşkil etmektedir. Güvenliğimizi koruma aşamasında ise devreye evimizin için kullandığımız güvenlik sistemleri devreye girmektedir.

Kullandığımız güvenlik ve alarm sistemlerinin bize neyi vaat ettikleri ve hangi hizmetleri verdikleri oldukça önemlidir. Güvencem alarm sistemleri bu konuda evinizin güvenliği için 7/24 süren gerekli hizmeti ve desteği size vermektedir. Evinizi olası soygun, yangın, su baskını ve hırsızlık gibi durumlardan koruyan Güvencem alarm sistemleri evinizin güvenliğini sağlamak için yapılan incelemeler doğrultusunda kurulmaktadır. İşyeri güvenliği ev güvenliği kadar önemli bir konudur. İşyerinizde bulunan yapılan işe göre değişiklik gösteren kasa, belge tarzı değerli eşyalarınızın korunması işyeri sahipleri için oldukça önemli bir konudur.

Güvenlik Alarm Sistemleri Kurulumu Ve İşleyişi

İşyerleriniz için alacağınız önemler kapsamında oldukça detaylı bir sistem ile güvenliğinizi sağlamanız gerekmektedir. Hırsız güvenlik sistemi ve diğer kurulacak güvenlik sistemleri için Güvencem alarm sistemleri oldukça titiz ve detaylı çalışmalara yürütmektedir. İş yerinizde alabileceğiniz en önemli önemlerden biriside Güvencem alarm sistemleridir. Güvencem alarm sistemlerinin müşteriye sunmuş olduğu işlevsel yapısı ile müşteriler için gerekli bütün hizmetleri karşılamaktadır.

Güvencem alarm sistemlerinden alacağınız randevu ile iş yerinize gönderilen ekipler tarafından bir inceleme yapılmaktadır. Yapılan inceleme doğrultusunda işyerinizin güvenlik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bir güvenlik sistemi planlanır. Ekiplerimizce planlanan güvenlik sistemi işyerinize kurulur. Daha sonrasında ise oluşan her hangi bir soygun, hırsızlık, su baskını, yangın gibi durumlarda sinyaller ile beraber bize bildirim gelmektedir.

Güvenlik sistemimiz hattınız üzerinden işlemektedir. Bize gelen bildirimler gereklilik durumlarında size ve emniyete bildirilir. Böylece oluşacak kayıp risk miktarı en aza indirilir. 24 saat gözetlenen iş yerinize sizin belirlediğiniz saatler dışında çalışanlarınız dahil olmak üzere kimse girmeyecektir. Güvencem alarm sistemleri işyerinizin açılış ve kapanış saatleri ile alakalıda sizlere rapor vermektedir.

Güvencem İle Hırsızlara Karşı Alınabilecek Yöntemler Nelerdir?

  • Hattınız üzerinden işleyen sistemimiz size de otokontrol imkanı sunmaktadır. Hırsızlıktan korunmak için alınabilecek en önemli şeyde olası bir durumda sizin doğru zamanda haberinizin olmasıdır.
  • 7/24 kamera gözetimimiz iş yerinizin güvenliği için alınan ve en başta gelen önemlerden biridir. İşyerinizin gerekli ve kritik noktalarına yerleştirdiğimiz kamera sistemleri oluşacak soygun ve hırsızlık duruma karşı caydırıcı bir görüntü sağlamakla beraber görüntüleri kaydetme özelliği ile de başata alınması gereken ve kullanılması gereken önlemlerden birdir.
  • Güvencem alarm sistemlerinin olası bir durumda devreye girerek oluşturduğu yüksek desibelli ses sistemi ve ışıklandırması da hırsızlık yapımının caydırıcılığı bakımın alınması gereken önemli yöntemlerden birisidir.

Güvencem sistemi ile sizde iş yerinizde güvenlik önemleri oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku