Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Honor 9X Lite Özellikleri Ortaya Çıktı

9

Dünyada ve Türkiye’de adını kısa sürede duyurmayı başaran akıllı telefon üreticisi Honor’un yeni akıllı telefonu 9X Lite’a ait özellikler Geekbench’te ortaya çıktı. Ortaya çıkan özelliklere göre telefonun arka tarafında bulunan ana kamerası 48 MP çözünürlüğe sahip olacak.

48 MP Çözünürlüğünde Kameraya Sahip Olacak

Bundan yaklaşık 1 ay önce ortaya çıkan posterle hakkında bilgiye sahip olduğumuz Honor’un 9X ailesine katılacak yeni akıllı telefonu ile ilgili bazı bilgiler Geekbench internet sitesinde ortaya çıktı. Şu an için çıkış tarihi belli olmayan telefon modelinin önümüzdeki günlerde Honor tarafından tanıtılması bekleniyor. Honor’un 9X ailesine katılacak yeni telefonun 9X’ten özellik olarak düşük olacakken fiyat olarak ise oldukça avantajlı olacağı düşünülüyor.

JSN-L22 ismi ile Geekbench’te yer alan Honor 9X Lite’nin 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olduğu gözüküyor. Kirin 710F işlemciye sahip olacağını ise test skorlarının sonucuna baktığında söylememiz yanlış olmaz. Telefonun arka tarafında bir parmak izi okuyucu bulunacak. Arka tarafında ekstra olarak bir derinlik sensörü ile birlikte 48 MP çözünürlüğünde bir kameraya sahip olan cihazın çıkış tarihi ve fiyatı ise şu anlık belli değil.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku