Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Honor X10’nun Tasarımı Ortaya Çıktı

24

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’nin alt markası Honor, son zamanlarda genç tüketicilere yönelik çıkardığı telefon modelleri ile oldukça kaliteli işlere imza atıyor. Honor’un Başkanı Zhao Ming, geçtiğimiz günlerde önümüzdeki ay içerisinde tanıtılacak olan telefon modeli ile ilgili isminin Honor 10X değil Honor X10 olacağını açıklamıştı.

Honor X10’un Tasarımı TENAA’da Ortaya Çıktı

TENAA’da ortaya çıkan Honor X10’un tasarımına baktığımızda ise çentiksiz bir ekrana ve pop-up selfie kamerası dikkatlerimizi çekiyor. 6.63 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması beklenen Honor X10’un ekranı 120 Hz yenileme hızını da destekleyecek. Honor X10’un TENAA kayıtlarına göz attığımızda karşımıza 4200 mAh batarya ile birlikte 22.5 W hızlı şarj desteği çıkıyor.

Gücünü Kirin 820 5G’den alması beklenen Honor X10, 5G desteğini de kullanıcılarına sunacak. Cihazın parmak izi okuyucusu da telefon modelinin yan tarafında konumlandırılmış durumda. Telefonun arkasında yer alan 4 kamera ve LED flaş bulunan kamera kurulumunun Samsung Galaxy S20 telefon modellerini anımsatmadığını söylemekte yalan olur. Honor’un yeni telefon modeli Honor X10 Mayıs ayı içerisinde tanıtılacak.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku