Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

HTC’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı HTC U Ear Ortaya Çıktı

23

HTC, geçtiğimiz senelerde bir dönem akıllı telefon sektörünün önde gelen firmalarından olmasına rağmen günümüzde pek kullanılmayan bir marka konumunda. Bu sebep ile HTC son dönemlerde akıllı telefondan ziyade giyilebilir teknoloji üzerine çalışmalarını yürütüyor. ABD Federal İletişim Kurumu’nda ortaya çıkan fotoğraflar sayesinde HTC’nin U Ear isimli yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı ve bu kulaklığın görüntüsü ortaya çıktı.

HTC U Ear Ortaya Çıktı

HTC’nin üzerinde çalışmalara devam ettiği yeni kablosuz kulaklık modeli U Ear, ABD’nin Federal İletişim Kurumu’nda ortaya çıktı. Az bilgiye sahip olan kulaklık hakkında bu sayede yeni bilgiler edinildi. Ortaya çıkan bilgilerden birisi de U Ear’ın Apple’nin kablosuz kulaklığı AirPods’lara oldukça fazla benzediği ve kulaklığın Type-C bağlantı ile şarj edileceği.

Geçtiğimiz dönemlerde USonic isimli bir kablolu kulaklık modeli ile kullanıcı karşısında çıkan HTC, USonic’te de Type-C kullanmıştı. HTC bu sayede kulaklıkta gürültü engelleme ve kaliteli ses sunabilmek için güzel bir kalibrasyon sağlamıştı. HTC’nin U Ear ismini verdiği yeni kulaklık modeli büyük ihtimal ile USonic’e benzer fakat daha kaliteli özellikler ile karşımıza çıkacak. Kulaklığın çıkış tarihi ve detayları ise şu anlık bilinmiyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku