Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Huawei Card Duyuruldu

12

Çinli teknoloji devi Huawei, düzenlediği etkinlik ile birlikte Huawei Card ismini verdiği kredi kartını duyurdu. Huawei Card kredi kartı kullanan kullanıcıların çeşitli avantajlar kazanacağı belirtildi.

Huawei Card, UnionPay Altyapısını Kullanıyor

Huawei, Çin’de yeni bir etkinlik düzenledi. Etkinlik de konuşmacı olarak ise Huawei’nin tüketici işletme grubu CEO’su Richard Yu idi. Düzenlenen etkinlikte Huawei kredi kartı çıkararak akıllı telefon firmalarının gelişen servis yelpazesine bir yenisini ekledi. Çıkardığı kartı Huawei Card olarak tanıtan Huawei, kartı kullanan kişilerin çeşitli avantajlar kazanacağını belirtti.

Huawei Card, yapılan tanıtımda görüldüğü üzere Çin’in en büyük kart işlem şirketi olan UnionPay’in alt yapısını kullanacak. Ayrıca fiziksel kullanımın yanı sıra NFC desteğine de sahip olacak olan Huawei Card, Richard Yu tarafından yapılan açıklamaya göre kullanıcılarına ulaşım ve alışveriş gibi konularda avantajlar sunacak. İnsanları kart kullanmaya teşvik etmek için ilk 2 sene aidat almamak gibi kampanyalar düzenleneceği de ayrıca düzenlenen etkinlikte belirtildi.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku