Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Lexus, Arka Arkaya 4. Kez ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ Ödülünü Aldı

4

Günümüzde otomobil üreticileri arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan Lexus, Auto Express’in Driver Power anketinde arka arkaya 4. yılda da ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ ödülünü kazandı.

Lexus Üst Üste 4. Senede de ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ Ödülünü Kazandı

Japon otomobil üreticisi Lexus, Auto Express’in Driver Power anketi sonucunda ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ ödülünü almaya hak kazandı. Lexus bu sene ile birlikte toplamda arka arkaya dört sene bu ödülü kazanmış oldu. Anketin sonucu, kullanıcıların kullandıkları ürünü oylaması ile ortaya çıktı. Lexus kullanıcılarının %90,85’inden pozitif bir geri dönüş alarak ödülü kazandı.

Lexus, sadece ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ ödülü değil bu ödül ile birlikte ekstradan RX SUV modeliyle tam hibritler arasında birincilik kazandı. Lexus ayrıca IS Sedan modeli ile ‘En İyi Kompakt Yönetici Otomobili’ ödülü ve CT Hatchback modeli ile ‘En İyi Premium Kompakt Aile Otomobili’ ödülünü almaya layık görüldü. ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ ödülünde en iyi 2. firma Kia olurken Kia’yı sırası ile Subaru, Mazda, Skoda, Toyota, Honda, Peugeot, Alfa Romeo ve Volvo takip etti.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku