Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

LG Premiere Pro Plus’ın Özellikleri Ortaya Çıktı

21

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin Ocak ayında ortaya çıkan telefon modeli Premiere Pro Plus tekrardan gündeme geldi. Google Play Console’da listelenen ve kullanım kılavuzunun ortaya çıkması ile LG Premiere Pro Plus tekrardan gün yüzüne çıktı.

LG Premiere Pro Plus Özellikleri

LG’nin üzerinde çalıştığı telefon modeli LG Premiere Pro Plus’ın Google Play Console’da listelenmesi ve kullanım kılavuzunun ortaya çıkması sonucunda telefon modelinin sahip olduğu özelliklerde ortaya çıktı. İsminin düşündürdüğünün aksine giriş segment bir telefon modeli olarak karşımıza çıkan Premiere Pro Plus gücünü MediaTek’in Helio P22 işlemcisinden alacak ve bu işlemci 2 GB RAM ile desteklenecek.

LG’nin yeni telefon modeli Premiere Pro Plus ayrıca Android 9 işletim sistemi ile kutusunda çıkacak. Depolama alanı hakkında bir bilgi bulunmayan telefon modelinin microSD desteği ile birlikte depolama alanı sıkıntısını ortadan kaldırmayı amaçladığı biliniyor. Arkasında 2 kameralı bir kurulum olduğu bilinen LG Premiere Pro Plus’ın ayrıca arkasında parmak izi okuyucu ve  yan tarafında ise Google Asistan tuşu olduğu biliniyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku