Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

LG Stylo 6’nın Tasarımı Ortaya Çıktı

11

Son senelerde geçirdiği kötü zamanları 2020 senesinde geride bırakmaya çalışan Güney Koreli teknoloji devi LG bu hafta içerisinde yeni akıllı telefon Velvet’i duyurdu. Bu telefonun ardından şirketin önümüzdeki aylarda tanıtmayı planladığı yeni orta segment telefon modeli LG Stylo 6’nın render görüntüleri ortaya çıktı.

LG Stylo 6 Tasarımı

Akıllı telefon piyasasının bu tür bilgileri sızdırması ile bilinen Evan Blass, LG’nin üzerinde çalıştığı orta segment telefon modeli LG Stylo 6’nın render görüntülerini ortaya çıkardı. Şirketin LG Stylo 6’nın arkasında LG Velvet’in tasarımında uzaklaştığı görülürken telefonun kalın çerçeveleri dikkat çekti. Telefonun ön tarafında bulunan kamera için bir damla çentik bulunuyor.

Telefonun arka tarafında LG’nin normalde de sıkça kullandığı yatay kamera kurulumu bulunuyor. 3 kamera ve bir adet LED flaşın bulunduğu arka tarafta ayrıca bir parmak izi okuyucu da bulunuyor. Henüz sadece tasarımı bilinen telefonun donanım özellikleri ise şu anlık bilinmezliği koruyor. Telefon hakkında önümüzdeki günlerde yeni bilgilerin paylaşılacağı düşünülüyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku