Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Matrix 4 Çekimleri Sırasında Çevreye Zarar Veriyor

9

Dünyanın en çok izlenen ve sevilen film serilerinden Matrix’in çekimine başlanan ve önümüzdeki sene vizyona girecek olan Matrix 4’ün aksiyon sahnelerinin çekimleri çevrede hasarlara neden oluyor.

21 Mayıs 2021’de Vizyona Girecek

Çekimleri bir kaç haftadır devam eden Matrix 4’ün aksiyon sahnelerinin çekimleri sırasında çevreye zarar verdiği ortaya çıktı. Çekimler sırasında alçak uçan helikopterler, ters çevrilmiş arabalar ve oyuncuların aksiyon dolu sahnelerinin bulunduğu belirtiliyor. Matrix 4’e ait geçtiğimiz hafta çekilen patlama sahnelerinde gerekli önemler alınmasına rağmen ortaya çıkan yüksek ısılar sonucunda sokakta bulunan reklam tabelaları ve bir kaç binanın lamba kapaklarının eridiği belirtildi.

Eriyen reklam tabelasının sahibi firmanın çalışanı bu konu ile ilgili olarak plastiğin tamamen erimiş olduğunu gördüğünde oldukça şaşırdığını sonrasında bunun film çekimi sebebi ile olduğunu öğrendiğini belirtti. Toplamda ortaya çıkan maliyetin ise 2000 Dolar civarında olduğunu söyledi. Çevrede yaşayan bir bina sakini ise pencereden baktığında helikopterin çok yakından uçtuğunu ve bunun oldukça korkutucu olduğunu belirtti.28

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku