Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Microsoft Flight Simulator 2020 Bütün Havalimanlarını Bulunduracak

148

Microsoft’un oldukça fazla kişi tarafından oynanan oyun serisi Microsoft Flight Simulator’ın yeni oyunu Microsoft Flight Simulator 2020 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Oyun dünyadaki bütün havalimanlarını bulunduracak.

En Çok Oynanan Uçuş Similasyonu Oyunu

Uçuk similasyonu sevenlerin oldukça büyük beklenti ile beklediği Microsoft’un oyun serisi Microsoft Flight Simulator’nin yeni oyunu için güzel gelişmeler bekleyenlere aktarıldı. Oyun tasarımcısının yaptığı açıklamaya göre Microsoft Flight Simulator 2020 dünyada bulunan 37 bin havalimanının hepsi oyun içerisinde bulunacak. Fakat sadece 80 tane havalimanı ile özellikle ilgilenileceği belirtildi. Microsoft Flight Simulator 2020’nin tasarımında özellikle ilgilenilecek havalimanlarından bazıları olan Londra’daki Heathrow Havalimanı’nın dışında bulunan peyzaj detaylarının bariz olacağı, New York’ta bulunan John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı’nın da insan yoğunluğunun özellikle üzerinde durulacağı belirtildi.

Microsoft Flight Simulator 2020’nin 2020’nin sonbahar aylarında çıkması beklenirken oyunun hazırlıklarının bütün havalimanlarını ekleyecekleri için zorlu olacağı ve haritaların yapımı için Bing Maps kullanılacağı belirtildi. Oyun hakkında ayrıca bir de video paylaşıldı. Videoda Microsoft Flight Simulator 2020’de bulunan havalimanları ile ilgili bilgi verildi.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku