Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Motorola’nın Yeni Orta Segment Telefon Modeli Ortaya Çıktı

38

Motorola’nın son dönemlerde adından sıkça bahsedilen amiral gemisi telefon modeli Motorola Edge+’ın alt versiyonu Motorola Edge ortaya çıktı. Telefon modelinin 4500 mAh bataryaya sahip olacağı ve Qualcomm Snapdragon 765 kullanacağı ortaya çıktı.

Motorola Edge’e ait Görüntüler Ortaya Çıktı

Motorola’nın son zamanlarda adından çokça bahsedilen amiral gemisi telefon modelinin alt telefon modeli Motorola Edge’ye ait bazı özelliler ve görüntüleri ortaya çıktı. Telefon modelini 6,67 inç boyutunda FHD+ çözünürlüğü sunan 90 hz yenileme hızı destekleyen bir ekrana sahip. Telefon modelinin ön tarafında 25 MP çözünürlüğe sahip bir kamera bulunurken arka tarafında ise 64 MP çözünürlüğünde ana kamera bulunacağı biliniyor. 16 MP çözünürlüğünde geniş açılı ve 8 MP çözünürlüğünde telefoto kamera bulunuyor.

Motorola’nın yeni orta segment telefon modeli Motorola Edge gücünü Qualcomm Snapdragon 765 ve sahip olduğu 6 GB RAM’den alıyor. Kullanıcıların 128 GB depolama alanı sunan Motorola Edge, 4500 mAh boyutunda bir bataryaya sahip olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Android 10 kullanan Motorola Edge’nin ayrıca çift SIM desteği, MicroSD desteği ve Type-C girişi bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku