Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Netflix Transformers: War For Cybertron Fragmanını Yayınladı!

7

Her geçen gün animasyon programlarının sayısını arttıran Netflix, 2020 yılında Netflix Anime Serisi adı altında yayınlayacağı yeni dizisi Transformers: War for Cyberton üçlemesinden ilk fragmanını yayınladı.

Transformers: War for Cybertron 

Netflix’in yeni yatırım alanlarından bir tanesi olan animasyon içeriklerine bir ekleme daha yaptı. Şirket Netflix Anime Serisi adı altında birçok eser yayınlamayı planlıyor ve bu eserler arasında Transformers’a önemli bir yer veriyor. Dünyaca ünli bir yapım olan Transformers’ın hikayesi, dönüşebilen oyuncakların Amerika’ya pazarlanırken çizgi filme kavuşmasıyla başladı. Geldiği ülkenin Japonya olmasından dolayı anime dünyasına yakın bir coğrafyadan geliyor.

Transformers: War for Cybertron: Siege Netflix, Rooster Teeth ve Hasbro şirketleriyle ortak bir çalışma olacak. Yayın tarihe ise henüz belirlenmiş değil. Hasbro oyuncak firması tasarımcı olan John Warden yaptığı açıklamalarda Transformers hayranlarına yeni animasyon serisi hakkında bilgiler vermişti. Animasyon serisinin heyecan verici olduğunu söyleyen John Warden oyuncak tasarımlarınında heyecan verici olduğunu söyledi. Warden, Animasyon için önemli firmaların özel kart oyunu yapmasının, çizgi romanların ve Netflix’le yapılan ortaklığın bütün işi daha da çekici hale getirdiğini söylüyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku