Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Nissan Ariya’nın Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Nissan, önümüzdeki çarşamba gününde yeni elektrikli otomobil modeli Ariya’yı tanıtacak. Tanıtıma az bir süre kala Nissan, Ariya’nın tanıtım fragmanını yayınladı.

118

Japon otomobil üreticisi Nissan, bundan 2 hafta önce elektrikli otomobil sektörüne damga vuracağını iddia ettiği modeli Nissan Ariya’nın tanıtım tarihini paylaşmıştı. Nissan, yaptığı açıklama ile 15 Temmuz’da Ariya’yı tanıtacak. Nissan’ın yeni otomobilinin tanıtımına çok az bir süre kala Nissan Ariya için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Nissan Ariya Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Kendi Youtube kanalında tanıtım fragmanını yayınlayan Nissan, Ariya’nın tamamını göstermemiş olsa da ortaya çıkan görüntüler Nissan Ariya’nın konsept tasarımını doğruluyor. Gösterilen detayları arasında Nissan Ariya’nın logosu da bulundu. Yeni tanıtım fragmanında Nissan Ariya, geçtiğimiz hafta yayınlanan fragmandaki ile aynı renk olan altınımsı renge sahipti.

Nissan, yeni film ile birlikte geçtiğimiz hafta yayınlanan videoda görülemeyen far konfigürasyonlarını da bekleyenleri ile paylaştı. Aracın konsept tasarımlarında görülen ve arkası boyunca uzanan kırmızı LED’ler üretim sonrasında ortaya çıkan araçlarda da yer alacak. En dikkat çekici detay ise Nissan’ın e-4ORCE teknolojisinin görünen amblemiydi. Amblem ilk kez paylaşılan video ile görüntülendi. 15 Temmuz tarihinde TSİ 8’de tanıtılacak olan Nissan Ariya, çift motorlu ilk otomobil olacak.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku