Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Nvidia GeForce Now Güç Kaybetmeye Devam Ediyor

6

Nvidia’nın bulut oyun hizmeti GeForce Now, yüzlerce oyun ile kullanıcılarına hizmet verse de işler GeForce Now için iyi gitmiyor. Güç kaybetmeye devam eden bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now sektörün ileri gelen yayıncılardan desteğini kaybediyor.

GeForce Now Güç Kaybetmeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz senelerde video oyun sektöründe yaşanmaya başlayan değişimin son örnekleri olan bulut oyun sektörü ile ilgili çalışmalar bir çok oyun firması tarafından sunuldu. Bomba gibi bir giriş yapan Nvidia’nun bulut oyun platformu GeForce Now, geçtiğimiz Şubat ayında çok büyük bir güç kaybetti. Nvidia GeForce Now, geçtiğimiz Şubat ayında sektörün önde gelen oyun yayıncıları 2K Games, Bethesda ve Activision Blizzard’ın oyunlarına olan desteği kaybetti.

GeForce Now 24 Nisan tarihinde de oldukça büyük bir güç kaybedecek. Nvidia’ya yakın kaynakların iddialarına göre sektörün önde gelen firmalarından Warner Bros., Codemasters, Xbox Game Studios ve Klei de GeForce Now’a olan desteğini kesecek. GeForce Now’ın bu konuya karşı yeni hamlesinin ne olacağı ise bilinmiyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku