Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

OPPO Reno 4 Serisi ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Gözde telefon üreticilerinden Oppo’nun önümüzdeki günlerde tanıtacağı Oppo Reno 4 Serisinin tanıtım tarihi ve Reno 4 Pro’nun render görüntüleri ortaya çıktı.

76

Akıllı telefon sektörünün yükselen üyesi Oppo, son dönemlerde yeni bir telefon serisi ile gündemde kendine yer bulmayı başarıyor. Şirket’in önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun şimdide tanıtım tarihi ve Reno 4 Pro’nun render görüntüleri ortaya çıktı.

Oppo Reno 4 Tanıtım Tarihi

Oppo, telefonlarının tanıtım tarihini uzun bir bekletmenin ardından açıkladı. Şirketin Çin’in sosyal medya sitesinden yaptığı yeni açıklamaya göre Oppo Reno 4 serisi 5 Haziran’da Çin’de tanıtılacak. Bütün özellikleri ortaya çıkan Reno 4 serisini satın almak için bekleyen bir çok tüketici bulunuyor.

Oppo’nun 5 Haziran’da tanıtmayı serinin üst model telefonu Reno 4 Pro’nun Weibo’da ayrıca yüksek kaliteli render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve beyaz olarak yayınlanan yüksek kaliteli render görüntüleri ile birlikte telefonun tasarımının bütün detayları görülebiliyor. Serinin daha öncesinde de Glow modellerinin fotoğrafları ile birlikte kırmızı ve mavi renk seçenekleri görülmüştü. Şimdi gözler 5 Haziran’a Oppo Reno 4 serisinin tanıtılacağı tarihe çevrildi.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku