Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

PlayStation 5’in Fiyatı ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlere tanıtılan Sony’nin oyun konsolu PlayStation 5’in çıkış tarihi ve fiyatı Amazon Fransa’dan sızdırıldı.

39

Oyun severlerin heyecan ile beklediği yeni oyun konsolu PlayStation 5 ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Ben Geskin aracılığı ile ortaya çıkarılan sızıntının kaynağının ise Amazon Fransa olduğu iddia edildi.

PlayStation 5’in Fiyatı Sevindirdi

Amazon Fransa’dan sızdırıldığı iddia edilen verilere göre PlayStation 5’in normal sürümünün fiyatı 499.99 euro olacak. Üstelik ekran görüntülerinde teslimat tarihinin de 20 Kasım 2020 olduğu görülüyor. Bu teslim tarihinin daha öncelerinde ortaya atılan iddialar ile örtüştüğünü söylemekte fayda var.

Sony’nin The Future of Gaming isimli etkinliğinde PlayStation 5’in iki versiyon olduğu açıklanmıştı. Bu versiyonlardan biri normal ve disk okuyuculu versiyon iken diğeri ise Digital Edition olarak isimlendirilen disk sürücü bulunmayan versiyondu. Amazon Fransa’dan sızdırılan görüntülerde PlayStation 5 Digital Edition’da yer alıyor. Bu versiyonun fiyatı ise 399.99 euro olarak görülüyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku