Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Provimes Sanal Asistan Özelliğinin İncelemesi

35

Provimes yönetici konumundaki kişilere sanal asistanlık hizmeti sunan bir hizmet veriyor. Biri sanal asistan ile iş kontrolünüzü zaman kaybı yaşamadan yürütmenizi sağlıyor. Kendi kendini geliştiren bir sistemle, size daha iyi sonuçlarla işlerinizi yönetiyor. Bireyselden kurumsala birçok sektöre hizmet veriyor. İnşaattan tutun endüstriyel alanda çalışan bir yönetici de olsanız iş planınızı düzenleyip akıllı bildirimlerle size hizmet sunuyor.

Provimes Sanal Asistan Hizmetleri

Tüm işlerinizi en ince ayrıntısına kadar düzenleyip size sunuyor.

Bu hizmetler şöyle:

  • Ziyaretçi yönetimi
  • Akıllı asistan
  • Toplantı sistemi
  • İletişim araçları
  • Gönderi ve teslimat
  • Personeller

Bu hizmetleri size detaylandırarak size bildirimlerle iş planınızı hatırlatıyor. Yaptığınız veya yapacağınız işleri takip ediyor. Size de işleriniz gerçekleştirmek kalıyor.

Provimes Sanal Asistana Kayıt

Biri sanal asistan adıyla hizmet sunan bu yazılıma ücretsiz kayıt yapabilirsiniz. 30 gün boyunca da ücretsiz kullanım hakkı veriyor. Aynı zaman da kredi kartı bilgilerinizi istemiyor. Sanal asistanı beğendiğinizde ise uygun paketleri seçerek satın alabilirsiniz. Bulut sistemi ile çalışan bu programı isterseniz sunucu lisansını da satın alabiliyorsunuz. Abonelik süresi en az 1 yıldır. Ödemenizi taksitlendirmek isterseniz anlaşmalı bankaların kartları ile taksit imkanını kullanabilirsiniz. Havale seçeneği de sunuyorlar. Tek yapmanız gereken şirket ile iletişime geçmeniz.

Ziyaretçi Yönetimi

Şirketlerin en bilinmezi ziyaretçi sayılarıdır. Birçok kişi iş için toplantılar ya da özel görüşmeler için şirketleri ziyaret ediyor. Bu durumlardan haberdar olmak istediğinizde bu uygulama ile size kimlerle, nasıl ve ne zaman görüşeceğinizi bildiriyor. Sadece bununla da kalmıyor. Ziyaretçilere de sizinle görüşeceği saati, yeri, tarihi ve yer konumunu bile atarak yönlendirme yapıyor. Ziyaretçilerinizden istediğiniz belgeleri alıp kaydederek kaybolmamasını sağlıyor. Aynı zamanda kartlı geçişlerde karekod ile kart olmadan geçiş imkanı sunuyor. Ziyaretçiler Sanal asistanınız ile profesyonel bir deneyimle karşılaşmış oluyorlar.

Toplantı Sistemi

Randevu ve toplantılarınızı verimli yönetmenizi sağlar. Takvim üzerinden oluşturduğunuz randevu ve toplantılarınıza kimlerin geleceğini ve gelecek kişilere de yer, zaman ve mekanı sms veya e-posta ile bildiren bir sistemdir. Toplantı konusu ve gündemini takip eder. Toplantı sırasında toplantıdaki kişilere çay, kahve hizmeti sunmanızı da sağlar. Masa üstündeki butonlardan ikram paneli ile ikram merkezlerine çağrı göndererek hizmet sunar. Toplantı salonlarının doluluğuna bakıp toplantınızı erteleme veya yapabilme durumunuzu size sunar. Toplantılarınız bu sayede verimli bir şekilde, zaman kaybı yaşamadan kolay geçer.

Gönderi Ve Teslimat

E-ticaret ile birlikte kargo sistemi de yaygınlaşmış şekilde. Aldığımız bir ürün elimize kargo ile ulaşıyor. Çoğunlukta da çalışanlar çalıştıkları yerlere kargolarını istiyor. Ama şirketlerde kargolar bizden önce şirket içindeki posta bölümünde toplanıyor. Kargomuzu bulmak veya erişmek bazen güç hale gelmiş oluyor. Bu sistem kargo takip yazılımı ile internetten aldığımız ürünlerin kargo takibini yapıyor ve kargonuz hakkında detaylı bilgi vererek kargonuzun kaybolmamasını sağlıyor. Aynı zamanda kargolanan paketlerinizin de takibini yapan bu sistemde paketinizi teslim ettikten sonra aldığınız formun resmini çekmeniz yeterli oluyor. Sistem size otomatik olarak bilgileri dolduruyor ve takibini yönetiyor.

Personeller

Şirket içinde bilgi almak istediğimizde ya kişiler aklımıza gelmiyor ya da departmana ulaşmak uğraşlı bir iş haline geliyor. Personel kaydınızı oluşturarak istediğiniz bölüme ulaşmanızı sağlayan bu sistem size sunduğu hizmet ile zaman kaybınızı önlüyor. Personelinizin uygun olup olmadığına bakıyor. Kurum içi dosya paylaşımı ile personellerinize belgelerinizi ulaştırmayı sağlıyor.
Bunların tümünü yaparken de kişilerin bilgileri de koruma altındadır. Açık rıza kapsamında kişisel veri bilgilerini KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) ile güvence altına alıyor. Aynı zamanda AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği’ne uygundur.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku