Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Redmi 9A’nın Tasarımı ve Özellikleri Görüldü

Xiaomi’nin yakın zamanda tanıtacağı akıllı telefonu Redmi 9A, Filipinler’de bir broşürde görseli ve özellikleri ile ortaya çıktı.

51

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası olan Redmi son zamanlarda oldukça ön planda yer alan bir telefon üretici. Redmi şimdi de Redmi 9’un ardından Redmi 9A’yı tanıtmaya hazırlanıyor. Firmanın yeni telefonu son olarak Filipinler’de bir broşürde görüldü.

Redmi 9A Özellikleri

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin üzerinde çalıştığı ve kısa süre içerisine tanıtılması beklene telefon Filipinler’de bir broşürde görüldü. Broşürde telefonun görüntüleri ve özellikleri yer aldı. Broşürde yer alan bilgilere göre Redmi 9A önceki versiyonu Redmi 8A ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olacak. Telefon 6.53 inç HD+ bir ekran ile tüketici ile buluşacak.

Telefonun ön kısmında 5 MP bir ön kamera bulunurken arkasında ise 13 MP bir kamera bulunacak. Redmi 9A gücünü ise MediaTek’in 2,0 GHz’lik sekiz çekirdekli G25 işlemcisinden alacak. Telefonun RAM ve depolama alanı konusunda ise özellikleri netlik kazanmamış durumda. Xiaomi’nin yeni giriş segment telefonunu önümüzdeki günlerde tanıtması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku