Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy A01 Core’un Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung’un uygun fiyatlı yeni akıllı telefonu Galaxy A01 Core’un tasarımı ve özellikleri Google Play Console sayfasında ortaya çıktı.

73

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni bir bütçe dostu akıllı telefon tanıtacak. Galaxy A01 Core isimli bu yeni model, Bluetooth SIG sertifikasında Bluetooth 5.0 desteğiyle görülmesinden sonra şimdi de temel özellikleri ve tasarımının görüldüğü görseli ile Google Play Console’da ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A01 Core Özellikleri

Google Play Console’da listelenen telefonun altta ve üstte kalın çerçevelere sahip olduğu ve özelliklerinden giriş segment olduğu görülüyor. Telefon oldukça uzun ekranı ile günümüz trendlerini yakalıyor. Galaxy A01 Core, telefonlarda çok nadir görülmeye başlanan Mediatek’in MT6739WW yongasından güç alacak.

Giriş segment telefon, eski bir yonga setinin yanı sıra sadece 720p çözünürlüklü (720×1480 piksel) ekrana ve sadece 1 GB RAM’e sahip olacak. Galaxy A01 Core ayrıca Wi-Fi Alliance web sitesinde de SM-A013F ve SM-A013F_DS (çift SIM desteği) model numaraları ile görüldü. Bu, Samsung’un telefonu birden fazla pazarda tanıtmayı planladığı ortaya koyuyor. Galaxy A01 Core, Wi-Fi 802.11 b/g/n desteğine sahip olacak. Sertifika, Android 10 işletim sistemini bir kez daha doğruladı.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku