Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S20+ 5G’e Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

12

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yarın (11 Şubat) düzenleyeceği Unpacked etkinliği ile yeni amiral gemisi telefon modeli Galaxy S20 serisi telefonlarını tanıtacak. Samsung’un yeni telefonu S20+ 5G’nin çalışır vaziyette iken çekilmiş fotoğrafı internette paylaşıldı.

Samsung Galaxy S20 Serisi Yarın Tanıtılacak

Samsung’un yarın tanıtacağı telefon modeli S20+ 5G’nin yeni paylaşılan fotoğrafı ile telefonun nasıl görüneceği kesinleşmiş oldu. Telefonun oval köşeleri ve ekranın üst kısmında ortada duran ön kamerası dikkatleri çekiyor. Ekran oranının yüksek olmasıyla oldukça dikkat çeken S20+ 5G’nin ekran gövde oranı yaklaşık olarak %90 olması ile dikkat çekiyor. Samsung Galaxy S20+ 5G’nin ülkemizde yaklaşık olarak 8 bin Türk Lirası civarında bir fiyat ile satışa çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S20+ 5G, 20:9 ekran oranına sahip. 6.7 inç boyutunda ekrana sahip olan Samsung Galaxy S20+ 5G WQHD+ Dinamik AMOLED ekran ile kullanıcı ile buluşacak. Telefonun arka tarafında 64 MP çözünürlüğünde ana kamera ile birlikte toplamda 3 kamera bulunacak. Ön tarafında ise 10 MP çözünürlüğünde bir kamera ile gelmesi bekleniyor. Samsung Galaxy S20+ 5G 4500 mAh bataryaya sahip olacak. Bir alt modeli olan Galaxy S20 ise 4000 mAh batarayaya sahip.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku