Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S20 Yeni Renge Sahip Oldu

126

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Unpacked etkinliği kapsamında 11 Şubat’ta tanıttığı amiral gemisi telefonları Galaxy S20 serisi için yeni bir renk tanıttı. Tanıtımı yapılan Aura Kırmızısına Samsung Galaxy S20 ailesi ve Samsung Galaxy Buds + cihazları sahip olacak.

Aura Kırmızısı Cihazlar Tanıtıldı

Teknoloji devi Samsung, 11 şubat’ta tanıttığı cihazlar için yeni renk olan Aura Kırmızısı modelini tanıttı. Aura Kırmızı modeli ile satışa çıkacak Samsung cihazları ise sırasıyla Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Buds + olarak belirtildi. Samsung yeni modellerin tanıtımında Aura Kırmısı rengini ön plana çıkarmak için siyah beyaz görüntüler kullandı.

İnternet üzerinde oldukça beğenilen Aura Kırmızısı rengine sahip Galaxy S20 modellerinin reklam çalışmasında Samsung, K-Pop’un ünlü temsilcilerinden Blackpink grubunu kullandı. Görüntülerde Blackpink grubu üyesi Jennie bulunduğu için renk olarak Jennie Red ismi kullanıldı. Samsung’un yeni renklere sahip Galaxy S20 serisi telefonları ve Galaxy Buds + kablosuz kulaklıklarının dünya genelinde satışa çıkarılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku