Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S9 Kamerasına Gece Modu Güncellemesini Yayınladı

4

Samsung’un Galaxy S9 kullanıcıları için yayınlanan Haziran ayı güvenlik güncellemesi ile beraber gece modu özelliği telefonun kamera uygulamasına eklenerek kullanıcıların kullanımına sunuldu. Samsung, gece modu özelliğini Galaxy S10 serisine getirdiği zaman bu özelliğin eski amiral gemi telefonlarına güncelleme ile getirip getirmeyeceği merak konusu olsa da son güncellemeyle birlikte bu soru da cevaplanmış oldu.

Samsung’un yeni amiral gemilerinde bulunan bir özelliği eski amiral gemilerine de getirmesi sık sık görebildiğimiz bir olay. 2018de Galaxy S9’da bulunan AR Emoji ve süper ağır çekim özelliklerini bir çok bütçe dostu ve eski amiral gemisi modellerinde de görmüştük.

Galaxy S9’da gelen güncelleme ile gece modunu deneyen kullanıcılar, güncelleme sonrası gelen özelliğin Samsung Galaxy S10’daki kadar başarılı bir şekilde çalıştığını belirtti. İki telefonun kamera olarak aynı donanımı kullandığı için bu durum fazla şaşırtıcı olmadı. Gene de Samsung Galaxy S9 kullanıcıları Samsung’un yaptığı bu jestle mutlu oldu.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku