Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Watch 3’ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch 3’ün bazı özellikleri ile birlikte model numarası da sertifikasyon verilerinde ortaya çıktı.

48

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki günlerde yeni akıllı saati Galaxy Watch 3’ü duyurmaya hazırlanıyor. Akıllı saatin geçtiğimiz dönemde FCC’de bazı özellikleri ortaya çıkmıştı. NBCT’de ortaya çıkan yeni bilgiler akıllı saatin birçok özelliği ve model numarasını da gösteriyor.

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri

NBTC sertifika görüntüsünden SM-RFF855F model numaralı Galaxy Watch 3’ün 41 mm ekrana sahip olduğu görülüyor. Sertifika aynı zamanda yeni gelecek akıllı saat modelinin SIM kart desteğinin bulunduğunu da gösteriyor. SIM kart desteği ile beraber saat çevrimiçi kalabilmek için akıllı telefon veya Wi-Fi bağlatısına ihtiyac duymayacak.

Önceki sertifikalarda 41 mm ve 45 mm boyutunda iki farklı ekrana sahip olacağı görülen Galaxy Watch 3’ün 41 mm ekranlı versiyonu böylelikle doğrulanmış oldu. Corning Gorilla Glass ile korunan saatin 5 ATM suya karşı dirençli olduğu ve MIL-STD 810G standartlarını desteklediği de görülüyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku