Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung’un Yeni Akıllı Saat Modellerinin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

9

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı yeni Galaxy Watch akıllı saati Çin’in CMIIT sertifikasında ortaya çıktı. Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch’ın ismi şu an için bilinmezken 4 farklı modeli bulunacak.

Samsung’un Yeni Galaxy Watch’ı 4 Farklı Modele Sahip Olacak

21. Yüzyıl’ın hayatımıza soktuğu teknolojik ürünlerden birisi olan akıllı saatler konusunda diğer akıllı telefon üreticilerinin çoğu gibi Samsung’da her sene yeni modelini tanıtıyor.  2018 yılında Galaxy Watch ve 2019 yılında Galaxy Watch Active 2 modelini tanıtan Samsung’un bu sene tanıtacağı akıllı saatinin ismi ise bilinmezliğini koruyor. Çin’in CMITT sertifikasını alan Samsung’un yeni akıllı saatinin model isimleri ise SM-R840 ve R845, SM-R850 ve R855 olacak.

Sertifika sitesinde ismi bulunmayan akıllı saat modelinin bazı özellikleri ise görüntülendi. Samsung’un bu seneki akıllı saatlerinde en çok dikkat çeken özelliğin ise depolama alanları olacak gibi duruyor. CMITT sertifikasına göre Samsung’un yeni akıllı saatleri 8 GB depolama alanına sahip olacak. Bütün akıllı saat modelleri 2,4 GHz Wi-Fi, Bluetooth özelliklerine ve 330 mAh bataryaya sahip olacak. Sonu 5 ile biten modellerin LTE bağlantısına da sahip olduğu ve 840 serisi ile 850 serisi arasındaki farkında sadece ekran boyutu olduğu ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku