Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Space Force’un İlk Fragmanı Yayınlandı

30

Koronavirüs salgını sebebi ile evde kalan insanların vakit geçirmek için kullandığı bir numaralı adreslerden olan Netflix, dünyanın en çok abonesi olan dizi ve film yayın platformu durumunda. Netflix’in Mayıs ayını programında bulunan ve oldukça fazla dikkat çeken Netflix orijinal dizisi Space Force dizisine ait tanıtım fragmanı ve afiş paylaşıldı.

Space Force 29 Mayıs’ta Netflix’te Yayınlanacak

Netflix’in yeni içeriği Space Force dizisinde Steve Carell ve John Malkovich’in başrollerini paylaşacak. Dizi, Steve Carell’in canlandıracağı General Mark. R. Nair’ın hayat hikayesini konu alacak. Space Force, komedi türünde yapımları seven Netflix aboneleri tarafından şimdiden beklenilmeye başlandı.

Dizinin konusu dizide bulunan Nair ve onlarca renkli karakterdeki bilim insanını Ay’a gönderip burada bir hakimiyet kurmayı içeriyor. Netflix aboneleri tarafından heyecanla beklenen dizinin tanıtım videosunu ve afişini paylaşıldı. Netflix’in yayınladığı tanıtım videosu, dizinin gerçekten de eğlenceli bir yapısının olduğunu gözler önüne seriyor. Space Force 29 Mayıs tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku