Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Teknoloji ve Gündeme Dair Gelişmeler: Bitegun.net

80

Paylaşmayı misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi vizyon edinmeyi temel alarak yayın hayatına geçen bitegun.net sitesi bilginin özüne en ‘net’ ve özgün yazılarla ulaşabilmenize imkan kılar.

Bilgiye aç olarak yaşayan site yazarlarının sürekli öğrendiği ve öğrendiği güncel bilgileri sizlere en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırdığı atmosferde bilim, teknoloji ve gündemdeki gelişmeleri yakından takip edebilme fırsatı elde edebilirsiniz. Üstelik iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip bitegun.net yazarları sadece Türkiye’deki değil dünyanın her yerindeki gelişmeleri okuyup, derler ve okurken sıkılmayacağınız aksine zevk alarak okuyacağınız samimi bir dille siz okuyucularına ulaştırmayı hedeflemektedir.

Eleştiriye açık olan bitegun.net yazarları okuyuculardan gelecek olan eleştiri ve önerileri en içten şekilde özümseyip bu duruma göre değişiklikler yapmaktadır. Çünkü amacın gerçekten samimi, zevkli bir ortam oluşturmak olduğu bitegun.net sitesi sürekli okuyucularla iç içe olmayı ve onlara bilim, teknoloji ve gündeme dair ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri en hızlı, açık ve net şekilde anlaşılabilir bir dille tamamen ücretsiz bir şekilde ulaştırmayı kendine görev edinmiştir.

Daha fazlası için : bitegun.net

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku