Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

The Lord of the Rings: Gollum’a ait İlk Görüntüler Paylaşıldı

46

Bu sene içerisinde tanıtılması beklenen oyun konsollarından Xbox Series X konsolu ile ilgili neredeyse her şey açıklanmasına rağmen Sony’nin oyun konsolu Playstation 5 ile ilgili ise neredeyse hiç bir şey bilinmiyor. Xbox’ın geçtiğimiz günlerde attığı 7 Mayıs’ta Xbox Series X yayını tivitinin ardından bugünde PlayStation 5 ile ilgili bir gelişme gerçekleşti.

The Lord of the Rings: Gollum

Oyun yapımcısı Deadalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum oyununun PlayStation 5 için çıkacağını duyurdu. Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen The Lord of the Rings: Gollum’a ait birçok ekran görüntüsü de paylaşıldı. Oyunun paylaşılan ekran görüntülerinde görebildiklerimiz ise sadece Gollum ile sınırlı değil. Ekran görüntüleri ayrıca oyunun geçeceği atmosferi ve Hüküm Dağı’nı da gösteriyor. Ayrıca oyunda diyalog seçimlerinin de bulunacağı görülüyor.

Sony’nin oyun konsolu PlayStation 5’e çıkacağının da açıklanması ile birlikte The Lord of the Rings: Gollum; PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için çıkacak. Oyunun çıkışında sahip olacağı görüntü kalitesinin paylaşılan ekran görüntülerine oldukça yakın olması bekleniyor.

 

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku