Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

The Walking Dead Sezon Finali Ertelendi

23

2019’un sonlarına doğru Çin’in Wuhan kentinden ortaya çıkan ve dünyanın neredeyse her yerine yayılan koronavirüs salgını dizi ve film sektörünü de derinden etkiledi. The Walking Dead’de koronavirüs salgınından ertelendi. 2010’dan bu yana sevenleri ile buluşan post apokaliptik temaya sahip dizinin 10. sezon finali koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi.

The Walking Dead 10. Sezon Finali Ertelendi

Geçtiğimiz günlerde bir çok filmin vizyon tarihinin koronavirüs yüzünden ertelendiğini paylaştığımız haber ile sizlerle paylaşmıştık. Film sektörünün ardından dizi sektörü de koronavirüs salgınından etkilenmeye başladı. 2010’dan bu yana yayınlanan ve dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından takip edilen The Walking Dead dizisinin 10. sezon finali koronavirüs salgını sebebi ile ertelendi.

Filmin yapımcısı sezon finalinin normal şartlarda 12 Nisan’da yayınlanan bölüm olacağını fakat koronavirüs sebebi ile o bölümüm ilerleyen bir tarihe ertelendiğini duyurdu. 12 Nisan’da yayınlanacak bölüm ertelendiği için dizinin sezon finalini ise 5 Nisan’da yayınlanacak bölüm olarak güncelledi. 12 Nisan’da yayınlanması planlanan dizinin asıl sezon finali bölümü ise ilerleyen bir tarihte izleyici ile buluşacak.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku