Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Ağustosta Devam Edecek

Dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgını sebebi ile çekimlerine ara verilen The Witcher dizisinin çekimlerinin ağustos ayında devam edeceği iddia edildi.

64

2019’un sonunda Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs salgınının en çok etkilediği sektörlerden birisi de sinema ve televizyon sektörü oldu. Yarıda kesilen çalışmaların birçoğu yavaş yavaş salgın öncesi hallerine dönmeye başladı. Bununla birlikte The Witcher dizisinden de sevindirici haber geldi.

The Witcher 2. Sezon Çekimler Ağustos’ta Devam Edebilir

Yeni bir habere göre Netflix’in sevilen dizisi The Witcher’ın 2. sezon çekimleri ağustos ayında devam edecek. Bunun ile birlikte stüdyoların prodüksiyon çalışmalarına ne zaman uygun olacağı bilinmediği için verilen tarihin hala kesin olmadığı biliniyor. Gene de çekimlerin yaz aylarında tekrar başlayacağına dair söylentiler dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

İlk sezonunda olumlu dönüşler alan The Witcher, Game of Thrones’un bitişi ile ortaya çıkan fantastik yapım boşluğunu güzel bir şekilde doldurdu. The Witcher’ın yeni sezonunun koronavirüs salgınından önce 2021’de yayınlanması bekleniyordu. Fakat çekimlerin koronavirüs sebebi ile durdurulmasının programı değiştirip değiştirmeyeceği henüz bilinmiyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku