Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Türkiye’nin En İyi Hosting Firmaları Hangileridir?

55

Türkiye’de verimli bir web barındırma şirketini nasıl bulursunuz ? Bu ülkede birçok sağlayıcı var. Her şey, bu şirketlerin sunduğu hizmetin türüne bağlıdır. Şimdi asıl soru, teknik ekibin ne kadar yetkin olacağı veya çalışma süresi, bant genişliği ve hizmet şartları gibi özelliklerdir. Amacınız karmaşık bir web sitesi oluşturmaksa, servis sağlayıcı MySQL, PHP ve Ruby gibi programlara sahip olmalıdır.
Teknik destek, ev sahibinin ciddi sorunlara yanıt verme yeteneğini ifade eder. 7/24 yutturmaca unutun. Barındırma hizmetinin çok verimli olduğunun garantisi değildir. Garantiler, sözleşmelerin iptali ve para iadeleri hakkındaki hükümleri inceleyin. Herhangi bir sözleşme imzalamadan önce dikkatli olun. İşte Türkiye’de göz önünde bulundurmanız gereken 10 hosting şirketi:
Türkiye’nin En iyi Web Hosting firmaları sıralaması

Cenuta

Cenuta Türkiye’nin önde gelen hosting firmalarındandır. 2018 yılında hizmet vermeye başlayan firma genç dinamik olduğu kadar deneyimli bir ekiple hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmadan hosting, domain başta olmak üzere bir çok alanda hizmet alabilirsiniz. İletişim sağlayabileceğiniz kanallar 24 saat açıktır.
Türkiye’de bulunan yukarıda belirtilen web barındırma sağlayıcıları, performans, en iyi kalitede ürünler, verimli hizmetler ve tüm müşteriler için hızlı yanıt süresi gibi ortak ilkeleri benimser.
Şirketler ve bireyler her zaman kaliteyi dört gözle bekleyeceklerdir. Bu nedenle, bu ülkedeki hizmet sağlayıcıları, tüm dünyadaki müşterileri için hoş bir deneyim sağlamayı garanti ediyor.

Natro

Natro, bu ülkede uzmanlaşmış alan hizmetlerine sahip olduğunu iddia ediyor. Türkiye’deki erişilebilir alan yönetim panelini kullanarak çok uygun fiyatlarla alan adı işlemlerini ve kaydını yönetir.
Bu servis sağlayıcı, alan adlarını korumak ve alan adı sahibinin bilgisi olmadan herhangi bir aktarımı önlemek için ücretsiz aktarım güvenlik kilidinden yararlanır.
Natro ile kullanıcılar, alan adlarını yalnızca Natro hesapları arasında hiçbir ek ücret ödemeden aktarabilirler. Barındırma hizmetleri web sitesi, e-posta, bayi ve WordPress’i içerir.

TurHost

TurHost, barındırma hizmetlerini 2004 yılında başlattı. Barındırma hizmetlerine odaklanır, ancak alan adı kaydını da içerir; sanal sunucu, e-posta ve akış hizmetleri (canlı yayınlar); ve web tabanlı ticaret projeleri.
TurHost., kesintisiz ve yüksek çalışma süresi hizmetleri sağlamak için kurumsal yazılımlarla birlikte orijinal sunucular kullanır. Sorun giderme için bir bilet sistemi uygular, böylece teknik ekip yaygın sorunlar için müşterilerle iletişim kurabilir. Beş gün içerisinde sisteminden memnun kalmayan müşterilerimize hosting ücretlerinin iadesi yapılmaktadır.

IHS

IHS Telecom, 1999’dan beri bulut bilişim ve veri merkezi hizmetleri sağlama işiyle uğraşmaktadır. Uluslararası alan adı sağlayıcılarından biri olarak IANA 1091 aracılığıyla ICANN tarafından akredite edilmiştir. Bu barındırma firması, bankalara ve holding şirketlerine olduğu kadar özel şahıslara da hizmet vermektedir.
Etki alanı hizmetlerinin benzersiz özellikleri arasında, etki alanı kaydı için geçerli olan ve kullanıcıların SMS mesajlarını mobil cihazlardan almalarını sağlayan MS Hatırlatma Sistemi bulunmaktadır. Diğer özellikler arasında E-posta yönlendirme; Kayıt oluşturmak için Park Sayfası; ad sunucusu yönlendirmesi; anında aktivasyon; ve DNS bölge yönetimi.
hosting firması bağlantısına tıklayarak bizim önerimiz olan Cenuta.com’u ziyaret edebilir ve sınırsız hosting linkindeki uygun fiyatlı sınırsız hosting paketlerini inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku