Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Warner Bros. Çok Sayıda Filmin Vizyon Tarihini Erteledi

Warner Bros. hepimizin heyecanla beklediği The Matrix 4 ve Godzilla vs. Kong’un da yer aldığı pek çok filmin vizyon tarihini ileri tarihlere erteledi.

24

2019’un sonunda ortaya çıkan koronavirüs pandemisi pek çok sektörü olumsuz manada etkiledi. En çok etkilenen sektörlerden birisi de sinema ve televizyon sektörü oldu. Birçok filmin çekiminin durması ve ertelenmesi sonucunda filmler vizyon tarihleri ileri tarihlere ertelendi. Warner Bros. yaptığı açıklama ile pek çok filmin vizyon tarihinde değişikliğe gitti.

Warner Bros. Birçok Filmin Vizyon Tarihini Erteledi

Çokça beklenen film serilerinden birisi olan The Matrix’in çekimlerinin durdurulduğu yeni filmi The Matrix 4’ün önümüzdeki ay içerisinde çekimlere dönmesi planlanıyordu. Warner Bros. daha çekimler başlamadan üzücü haberi verdi. The Matrix 4’ün vizyon tarihi 21 Mayıs 2021’den 1 Nisan 2022’ye ertelendi. 20 Kasım 2020’de vizyona girmesi planlanan Godzilla vs. Kong’un vizyon tarihi ise The Matrix 4’ün ilk vizyon tarihi 21 Mayıs 2021’e ertelendi.

Warner Bros.’un açıkladığı diğer yeni vizyon tarihlerine bakacak olursak Nolan’ın beklenen yeni filmi Tenet 17 Temmuz yerine 31 Temmuz tarihinde sinemalarda yer alacak. Wonder Woman 1984 ise 14 Ağustos yerine 2 Ekim’de vizyona girecek. Ertelenen son film olan Greenlan ise 31 Temmuz’dan 14 Ağustos’a ertelendi.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku